frmfr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
frmfr

herşeyi kendi kafa denklerinizle paylaşa biliceyiniz biryer

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hamilton Kimi'den özür diledi

2 posters
YazarMesaj
duygu
yeni üye
yeni üye

Hamilton Kimi'den özür diledi Empty
MesajKonu: Hamilton Kimi'den özür diledi   Hamilton Kimi'den özür diledi Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 1:17 pm

Lewis Hamilton, Kimi Raikkonen'in sıralama seansındaki son turunu etkilediği için üzgün olduğunu söyledi. Raikkonen son turuna başlarken Hamilton pitten piste çıkmıştı. Raikkonen, Hamilton'ını geçtikten sonra virajı geniş dönerek önemli zaman kaybetmişti.

Konuyla ilgili olarak Fin Pilot, "Hamilton'ı geçtikten sonra virajı geniş dönmek zorunda kaldım ve zaman kaybettim. Tam olarak dataları incelemedim dolayısıyla ne kadar zaman kaybettiğimi bilmiyorum ama onu geçmememin daha kolay bir yolu olabilirdi. Önde olabilirdim ama 3. sıradan başlamak çok da kötü değil." dedi.

Hamilton, Raikkonen'in arkadan geldiğinin takım tarafından bildirildiğini ve yol vermek için elinden gelenin en iyisini yaptığını söyledi.

"Pitten çıktım ve takım bana Kimi ile yakın olacağımızı söyledi. Fakat o hızda aynalarınız titriyor ve arkayı göremiyorsunuz. Yoluna çıktıysam özür dilerim ama o kadar da yakın olduğumuzu düşünmüyorum. Elimden gelenin en iyisini yaptım ve Kimi'den özür diledim."
angel_45
foruma ısınmınmış üye
foruma ısınmınmış üye
angel_45

Hamilton Kimi'den özür diledi Empty
MesajKonu: Geri: Hamilton Kimi'den özür diledi   Hamilton Kimi'den özür diledi Icon_minitimePaz Ekim 21, 2007 3:06 am

pehhhh o kadar işi yap ondan sora özürdile yazıklar olsunn Mad

Hamilton Kimi'den özür diledi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hamilton'a ceza yok, McLaren'a 15.000 euro ceza
» Ferrari Hamilton'a itiraz etmedi