frmfr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
frmfr

herşeyi kendi kafa denklerinizle paylaşa biliceyiniz biryer

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Massa mücadeleden uzak kazanmak istiyor!

YazarMesaj
duygu
yeni üye
yeni üye

Massa mücadeleden uzak kazanmak istiyor! Empty
MesajKonu: Massa mücadeleden uzak kazanmak istiyor!   Massa mücadeleden uzak kazanmak istiyor! Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 1:19 pm

Felipe Massa, pilotlar şampiyonasının sonucunun arkasında gelişmesini umut ederek yarışı kazanmayı planlıyor. Brezilya'lı pilot yarışa Lewis Hamilton, Kimi Raikkonen ve Fernando Alonso'nun önünde başlayacak. "İyi bir start almak çok önemli olacak. Umuyorum ki -arkamdaki- mücadele çekişmeli olacak. Umarım yarışı kazanabilirim." diyen Massa sıralama turlarını domine etti.

Massa, "İlk hızlı turum iyiydi fakat ikincisinde ufak bir hata yaptım ve Lewis'in beni geçmesinden endişe ettim ama yine de iyi bir turdu. Kendi insanlarım önünde pol pozisyonunu almak çok güzel ve duygusal. Sıralamaların son bölümünde Lewis ile çok yakındık. Yarış mühendisimin 2. sırayı aldığımı söylemesini bekliyordum fakat önde bitiren ben oldum." dedi.

Massa ayrıca 2006 senesindeki yarışta elde ettiği zaferi yarın tekrarlamak istediğinide sözlerine ekledi. 2006 Brezilya Grand Prix'sinde Felipe Massa yarışa pole pozisyonunda başlamış ve yarışı kazanmıştı.

Massa mücadeleden uzak kazanmak istiyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Massa evinde pole pozisyonunda