frmfr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
frmfr

herşeyi kendi kafa denklerinizle paylaşa biliceyiniz biryer

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

J.K Rowling bir daha asla fantastik film yazmıyacağım

YazarMesaj
evanescence_t
mega üye
mega üye
evanescence_t

J.K Rowling bir daha asla  fantastik film yazmıyacağım Empty
MesajKonu: J.K Rowling bir daha asla fantastik film yazmıyacağım   J.K Rowling bir daha asla  fantastik film yazmıyacağım Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 11:30 am

Rowling: Artık fantastik roman yazmayacağım
link | Yorumlar 0Tarih: 26.10.2007 16:44 | Gönderen: Fantasticc
Rowling, İskoçya’nın Edinburgh kentinde Alman Der Spiegel dergisine verdiği röportajda, şu sıralar küçük çocuklar için bir masal kitabı yazdığını belirterek, "Artık Harry Potter gibi bir fantezi roman yazmayacağım. Bunu artık bitirdim. Bu, tüm zamanlar için yeter" dedi.

Milyonlarca hayranının eleştirilerine rağmen bu baskılara boyun eğmeyeceğini ifade eden Rowling, "Ben Harry Potter'ın güzel dünyasını terk ettim ve bu dünyaya bir daha dönmeyeceğim" diye konuştu.

Harry Potter'ın sonunu, roman dizisine başladığı andan itibaren düşünmeye başladığını, buna rağmen dizinin sonunda göz yaşlarını tutamadığını kaydeden Rowling, "Burada Harry ölüme hazırlanıyor. Bunu 10 yıl boyunca düşündüm, ancak yine de kağıda döktüğümde, ona her zaman eşlik ettiğim duygusuna kapıldım. Tabii ki, kurtulacağını biliyordum, ancak o anda ayrılmamız gerektiğinin bilincine vardım" dedi.

Harry Potter'ın 7. ve son romanını bir süre bir kasada gizlediğini ve bunun en çok sevdiği roman olduğunu anlatan Rowling, "Dördüncü ve beşinciyle çok uğraştım, bu yedincisi benim için bir kurtuluştu" diye konuştu.

Kafelerde çalışmayı sevdiğini, ancak bulunduğu birçok kafenin kapandığını belirten Rowling, "Harry Potter üzerinde çalıştığım çoğu yeri herhalde bir şekilde lanetledim" şeklinde espri de yaptı.

Rowling ayrıca, Harry Potter'ın ABD'nin Florida eyaletindeki bir eğlence parkına da konu olacağını, yasal olarak bunu engelleyemediğini belirterek, "Ancak mutlaka güzel bir tesis olacak" dedi.
http://www.frmhack.yetkin-forum.com

J.K Rowling bir daha asla fantastik film yazmıyacağım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» melez prensin ilk film resimleri(2tane)